Sport międzynarodowy
    Dyscypliny

Komunikaty

Wyniki Pucharu ZG AZS w Żeglarstwie (2006-09-25)
Przedstawiamy wyniki regat, które odbyły się w Wilkasach, w dniach 18-21.09.2006 r. Organizatorem zawodów żeglarskich było AZS Środowisko Warszawa.
Spartanol opinie
Prawdziwa sylwetka już teraz!
kulnaro.pl/spartanol-opinie/

Finał Pucharu w Maratonach MTB (2006-09-19)
Magdalena Balana z Politechniki Rzeszowskiej i Dariusz Poroś z Politechniki Wrocławskiej wygrali ostatnią edycję Akademickiego Pucharu Polski w Maratonach MTB. Obydwoje wygrali także klasyfikację generalną.

Punktacja XXIII MPSzW (2005-08-01)
Wrześniowymi zawodami w windsurfingu zakończyliśmy rywalizację w ramach XXIII Mistrzostw Polski Szkół Wyższych. Zapraszamy do zapoznania się z punktacją generalną Mistrzostw obejmującą wszystkie starty uczelnianych reprezentacji.

Wyniki MPSzW w Windsurfingu (2006-09-15)
Zawodnicy Politechniki Gdańskiej wygrali Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Windsurfingu. Były to ostatnie zawody XXIII edycji MPSzW.

XXX Ogólnopolski Turniej Tenisa (2006-09-08)
KU AZS Uniwersytetu Gdańskiego i OŚ AZS Gdańsk, zapraszają w dniach 29.09 - 1.10.2006 r., na turniej o puchar prezesa AZS UG.

Akademicki Puchar Polski MTB - zawody finałowe (2006-09-06)
16 września w Polanicy Zdrój odbędą się zawody finałowe Akademickiego Pucharu Polski w maratonach MTB.

XXIII MPSzW w Windsurfingu - komunikat nr 2 (2006-09-01)
Zawodami w windsurfingu zakończymy rywalizację międzyuczelnianą w XXIII Mistrzostwach Polski Szkół Wyższych. Organizatorzy imprezy przedstawiają planowany program imprezy.

AMP w Grach Zespołowych - komunikat organizacyjny (2006-08-17)
Akademicki Związek Sportowy Środowisko Warszawa oraz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa, organizują w dniach 26-31.08.2006 r. Akademickie Mistrzostwa Polski w Grach Zespołowych i Tenisie Stołowym.

Akademicki Puchar Polski w MTB - zawody w Poznaniu (2006-08-16)
Magdalena Balana z Politechniki Rzeszowskiej i Dariusz Poroś z Politechniki Wrocławskiej wygrali kolejną eliminację Akademickiego Pucharu Polski w Maratonach MTB.

Piaskiem w oczy 2006 (2006-07-25)
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na Festiwal Sportów Plażowych "Piaskiem w oczy 2006". Festiwal odbędzie się w dniach 30.07. - 4.08.2006 na plaży miejskiej w Gdyni. W programie imprezy: X Akademickie Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej oraz III Puchar Zarządu Głównego AZS w Piłce Nożnej Plażowej.

Trzecia eliminacja Akademickiego Pucharu Polski w MTB - wyniki (2006-07-05)
Magdalena Balana i Marcin Piecuch z Politechniki Rzeszowskiej wygrali trzecią eliminację Akademickiego Pucharu Polski w MTB, która odbyła się w Zawoji. W załączeniu wyniki zawodów.

Puchar ZG AZS w Żeglarstwie - regaty długodystansowe (2006-07-04)
AZS Środowisko Warszawa zaprasza zainteresowane reprezentacje uczelniane do wzięcia udziału w tegorocznych, długodystansowych regatach żeglarskich.